Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kedves rockerek, hogyan...

Kedves rockerek, hogyan viselitek, hogy már lassan egy hete nem működik a rockerek.hu nevű közösségi portál?

Figyelt kérdés
Csak az írjon, aki képben van a témát illetően...

2012. szept. 13. 14:17
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
63%
Áhhh, totál ki vagyok, már Lady Gaga-t kezdtem el hallgatni.
2012. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon nézek fel... Amúgy sem szimpi az ottani közösség.
2012. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
53%
Hát már jó lenne ha működne...van pár ember akikkel elkezdtünk ismerkedni,beszélgetni...A kritikások meg nem érdekelnek az oldalon..
2012. szept. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim válasza:
73%

Nem igazán érdekel. Szar az egész úgy ahogy van.

Az ostoba gyengén bútorozott adminokról nem is beszélve!

2012. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
Csak az idegesít hogy ennyire halogatják már...17.ére elvileg már tényleg megoldódik ami holnap lesz de tuti holnap se lesz jó.
2012. szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim válasza:
100%
Sörnyű. Már egy hete nem beszélgettem senkivel. Az oldal hirtelen eltűnése elvette minden esélyemet arra, hogy barátnőt találjak magamnak. Nem beszélve arról, hogy nem tudom kiélni a beteges "megmondom az okosat és nincs apelláta" kényszeremet. Már egy hete nem kaptam kommentet a képeimre, az önértékelésem már a pincében van. Nem tudom hova kiírni a héten újonnan megismert 130 zenekar nevét. Már nincs kedvem rajzolni, nem érdekel senkit... Nincs értelme élnem, az egyetlen világ amiben biztonságban éreztem magam, úgy néz ki, végleg megsemmisült, hát legyen így, megsemmisülök én is, belátom, ez a végzetem... De ha érdekellek megadom a deviantart címem vagy nézz fel myspace-emre. Vagy lájkolj Facebook-on. Legalább egy komment, kérlek amibe bele tudok kötni.
2012. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim válasza:
ideje lenne mar helyrehozniuk az oldalt :S >< szeretek minden nap felnezni ...
2012. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim válasza:
100%
Azt se szeretem, ha a faszik azt ígérik, hogy "Majd holnap hívlak!",mert kurv@*sten,hogy akkor holnap nem hívnak fel!!! Sírok már több,mint egy hete! Az ereimet sem tudtam rendesen felvágni hétfőn.. Szóval még itt vagyok, türelmetlenül! Tudjátok nagyon rossz érzés, hogy senki nem dicséri a szememet, meg úgy engemet, az egész kinyilvánulásommal együtt..=) Remélem megvár az a sok gép előtt pötyögő, hosszú hajú, izadt testű, tetovált vadállat rocker cshávóóó =( Én már csak azt szeretném tudni, hogy meddig várjak mééég???!!!!
2012. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim válasza:
100%
Teljes mértékben megértelek előző hozzászóló... Együtt érzek veled. Hiányoznak nekem a metáltól izzadt trasher férfiak és hiányoznak a az éj sötét feketébe burkolózott, végtelenül bölcs remeték. Sajnálom, hogy így alakult. Pár napja teljesen megváltozott az életem. Már naponta fürdök és rendesen táplálkozok. Tegnap kimerészkedtem az utcára is, furcsa volt. Nem tudom, hogy fogom én ezt bírni. Úgy érzem össze kell fognunk nekünk és a tanulva a tanulságokból, építsük meg a saját virtuális világunkat, ahol akár állatokkal is frigyre léphetünk és vígan, büntetlenül kiélhetjük beteges hajlamainkat és felsőbbrendűségi kényszerünket, minden felelősséget félredobva.
2012. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim válasza:
A az egyre rosszabb, öt perc telt el a az előző hozzászólásomtól és egyre rosszabb. Nem ír senki... öt perc telt el és még nem reagált senki. Ez rettenetes. Már idegesítő vagyok saját magam számára is. Ki fogok készülni ettől. Már tudom, ezzel fogom a az őrületbe kergetni magam. Ez itt nem jó... ez zöld és fehér. Hiányzik a CSS, nagyon hiányzik. Úristen, az áttetszőség hiánya teljesen felemészt belül. A ez egyre rosszabb... nem tudom hány látogatóm van... úristen... beteg az elmém. Úristen... vajon itt fel tudnának engem függeszteni? Olyan jó lenne már egy felfüggesztés. Már halomba készítem a különféle e-mail címeket és képtelen vagyok bármire is felhasználni. Regisztráltam gyalogló chat-re, regisztráltam a flickr-re, regisztráltam sok helyre... hé, regisztrálok malha.hu-ra vagy blackmetal.hu-ra. Óh, igen ezt fogom tenni. Megvilágosodtam. Teljesen értelmetlen amit csinálok.
2012. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!