Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gond, ha 18...

Szerintetek nem gond, ha 18 év alatt vagyok?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz szalagavató after, és attól félek, hogy nem engednek be a szórakozóhelyre ahova megyünk. Kb. egész évfolyamon én vagyok a legfiatalabb, és csak jövőre töltöm a 18-at, viszont nagyon szeretnék elmenni az afterra.

2012. szept. 14. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem beengednek én se voltam 18 mikor volt a szalagavató after! :)
2012. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem helyfüggő, és azt, hogy hova megyünk még nem tudjuk.. Azt már beleszámítottam, hogy valószínűleg engem nem szolgálnak ki piákkal..
2012. szept. 14. 18:31
 3/10 A kérdező kommentje:

CSak az a baj, hogy a felsorolt szórakozóhelyek közül pár szabályzatában benne van, hogy 18 év alatt nem mehetünk be..

És ha gy lesz, akkor mit csinálok ott egyedül?

2012. szept. 14. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy nem engednek be. végzős vagy? vagy 11.-es? egyébként meg nálunk pl. tavaly olyan helyen volt, ami elvileg 18+os, de az after korhatára 16 lett :) beengedni biztos be fognak:) az meg, hogy nem szolgálnak ki alkohollal, nem gond szerintem, mert valakit simán megkérhetsz :)
2012. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Végzős vagyok, igen.. Közbe ismerősöm is mondta, hogy ilyenkor nem nézik hány éves vagy. Legalábbis nekik nem nézték.. Mindegy, sok mindent úgy sem tudok tenni, majd meglátjuk mi lesz..
2012. szept. 15. 10:46
 6/10 anonim ***** válasza:
100%, hogy beengednek...nálunk az egész iskola ott volt 9-től 12.- ig :D ne aggódj emiatt! sőt még piát is tudsz venni!
2012. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És nálatok (ha volt), ki volt a partyszervező?

Mi a Boom Party felé hajlunk. Szerintetek milyen?

2012. szept. 15. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:

második vagyok.

nekünk az előző években boom volt, és egy kalap kakinak bizonyult, idén a mi afterünkre ezért mást választottunk, a Promnight szalagavató afterpartyt, nagyon jó ajánlatot kaptunk: egy ezres a 12. évfolyamnak, amiben benne van, hogy partybusz visz minket a szalagavatótól az after helyszínéig, lesz egy VIP terem csak nekünk, kapunk taxi kedvezményt, többféle italkedvezmény lesz, a legtöbb jegyet eladó osztály kap jägervonatot, és egy órakor ingyen pezsgő az évfolyamnak:) szóval ez elég király így, szerintem nézzetek utána:)

2012. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hát ez tényleg elég jól hangzik!

Főleg úgy, hogy mi is egy 1000-es fozettünk volna, de ebbe nem volt a partybusz, amiért külön kellett volna fizetnünk. :D

2012. szept. 16. 20:38
 10/10 derp. válasza:
Nem gond, a TI afteretek, muszáj hogy beengedjenek téged.. :D
2012. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!