Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a blogról? Tumblr

Figyelt kérdés
[link] még fogom alakítani most csináltam hétvégén,vannak saját képek is.

2012. szept. 18. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
giccses és irritáló a kinézete, nekem nagyon nem jön be
2012. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik túlságosan, de nehogy már a saját blogodon más mondja meg, mi a jó... ha neked tetszik, folytasd és szépítgesd bátran, a Tumblr erre való. Lesz majd, akinek tetszeni fog.
2012. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Te Tumblröd, úgyis megtalálja, akinek tetszik. Itt felesleges kérdezed. Nem arra van a Tumblr, hogy másoknak tetsszen.

Most mondhatom, hogy nekem szvsz nem tetszik, nem kezdesz sokat a véleményemmel, tekintve, az én blogom és a te blogod ég és föld.

2012. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 S@jtfül ***** válasza:
Sosem értettem, hogy miért jó, ha valaki csinál egy oldalt, böngész a neten és felrakja ugyanazokat a képeket, amit már más is. Ezért dijjazom, hogy van pár saját képed az oldalon, de őszintén szólva én nem vagyok követője egy olyan blognak sem, amelyik képekkel foglalkozik. Mi jó ebben? Egy érdekes írás...na, az. De képek? Viszont ez az né véleményem és örülök, hogy egyedibb vagy mint a legtöbb ilyen oldal! Sok sikert neked!
2012. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

S@jtfül: igen, én sem értettem addig, amíg fel nem regisztráltam az oldalra. Azt gondoltam, mekkora hülyeség, de azért ki kell mindent próbálni... aztán ott ragadtam, és ma már nincs olyan nap, hogy ha tehetem, ne néznék fel. És hogy miért? Mert a kedvenc színészeimről, sorozataimról ott találom meg a legfrissebb információkat, hidd el, saját tapasztalat: rajongói oldalakra (külföldire is) minden csak tumblr után kerül fel, onnan tudom, mert én is szerkesztek egy ilyet. Ráadásul vannak rajta gyönyörű, egyáltalán nem átlagos képek (pl. van egy blogom, ami viktoriánus/történelmi dolgokra specializálódott). Az emberek követnek, rebloggolják azt, ami nekik tetszik, és így mindenkinek más oldala van, ami a személyiségüket tükrözi.

És ami engem illet, szívesebben megyek fel Tumblr-re, mint Facebookra.

2012. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!