Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Kicsit beittam. :-) Nagybátyám szerint: "aranyosra" ittam magam:-) miért is ülök itthon egyedül szombat este?

2012. okt. 6. 22:05  Privát üzenet  

A válaszok
Mert nem volt terved estére?

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2012. okt. 6. 22:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy nem kell mondanom a férjemnek,hogy szeretnék valamit, de úgy látom a pasikkal mindig konkrétan kell kommunikálni:-) az lett volna az a terv, a b-t meg bedöglesztették a csajok...szívás, itthon szomorkodom, meg iszogatok egyedül

# 2/7Időpont 2012. okt. 6. 22:16 Privát üzenet
Nem mindig de néha nem árt:D És a férjed? Ellépet nélküled?

# 3/7Időpont 2012. okt. 6. 22:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

El basszus:-(

Pedig aaanyira cuki vagyok!:-)

# 4/7Időpont 2012. okt. 6. 22:55 Privát üzenet

Még ilyet...te helyedben elsóznám a kajáját vagy oda égetnem egy kicsit:D

Ezt nem tudhatom biztosan,szóval elhiszem neked.

# 5/7Időpont 2012. okt. 6. 23:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na!

Asszem, megjelent a kisördög a bal fülem mellett és egyet ért veled a sózást illetően!:-)

de basszus: Annyira szeretem! Nem tennék vele ilyet. Majd csak óbégatok, azzal elvesztem a feszkóm és utána mehet minden a legnagyobb rendben.

# 6/7Időpont 2012. okt. 6. 23:22 Privát üzenet
De ahogy a látom a kisördöggel egy időben megjelent a kisangyal is:D Majd csak lesz valahogy.

# 7/7Időpont 2012. okt. 6. 23:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szombat délután egyedül otthon. Ti hogy bírjátok?
Hogy érezhettem meg? Soha nem álmodom legalábbis nem emlékszem rá. Szombat éjjel arra ébredtem, azt mondtam az Öcsémnek nem leszel egyedül, ott a mama, papa a kutyád és tisztán...
Újabb szombat este egyedül otthon. Ti hogy bírjátok?
Szombat este, egyedül. Elmennék valakivel, de nincs kivel.23 éves (f) vagyok. Van itt még valaki hasonló helyzetben?
Ki az aki egyedül otthon tölti a szombat estét? Mivel üti el az időt?
Szombat délután mit lehet csinálni egyedül Budapesten? (Bőven lent. )

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!