Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Én 1 anime cosplayre kék...

Én 1 anime cosplayre kék szemet szeretnék mert barna szemmel nem lehet mennem? Mit tegyek ez ellen? Kontaktlencse?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez állati...
2009. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi bajod van?
2009. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Hát én a szines kontaktlencsén kívül nem tudok más megoldást :-)... Megkérdezhetem hogy minek öltözöl?? Mert gondolom ezért kell a "szemszinezés" :-)...
2009. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Grimmjownak fogok
2009. aug. 5. 14:19
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
basszus. Ilyen emberke léteznek?
2009. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
bár Bleach-ből csak a kezdeteket láttam, de így képről tök jo :-). az előttem válaszolonak meg csak annyit mondanék hogy mindenkinek mást szeret, más a "hobbyja"... nem olyan régen nekem is ez volt :-) bár az augusztusi con-ra már nem vettem meg a jegyet, de még mostanában is szivesen rajzolgatok anime szereplőket :-) és a cosplay-ekről készült képeket is még a mai napig megnézem....szoval igen, léteznek ilyen emberek :-) Egyébként az voltam aki asszem 2-vel előrébb írt :-)
2009. aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hehh hát igen ^^
2009. aug. 18. 11:05
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Én mindig igyekszem tökéletesre csinálni a cosplayemet, de a szemem színére sose figyelek, pedig mindig olyan szereplőt cosplayeltem eddig, akinek eltérő színű a szeme az enyémtől :D Ennyin szerintem nem múlik egy jó cosplay :P

Én is a kontaktlencsét javaslom, csak az a baj vele, hogy szörnyen drága, és nem biztos, hogy jól mutat a szemeden (nekem zöld volt, és nagyon rondán állt, mert túl sötét színű a szemem).


Akinek meg fáj, hogy vannak emberek, akik szeretnek cosplayelni, azoknak azt tudnám javasolni, hogy ne kattintsanak rá az ilyen kérdésekre, nem muszáj idejönni beszólogatni!

2009. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet akk sztem én se figyelkmajdráXD


Yahh és nei törödj velk^^má megszoktam de azéh kössz hogy kiáltá értem-^^-


pussy

2009. szept. 21. 18:52
 10/11 anonim ***** válasza:
jaja. Bár viccesebb egy heterochromiás karakter bőrébe bújni. Különböző színű szemek.
2010. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!