Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen Berlin éjszakai élete...

Milyen Berlin éjszakai élete Budapesthez képest egy fiatalnak?

Figyelt kérdés

Budapest éjszakai élete szerintem elég jó, a Belváros tele van kocsmákkal, klubokkal, ott a Deák, stb stb, Budapest egy olyan város, ami éjjel is ugyanúgy él, mint nappal.

Berlin ehhez képest milyen?

Sok hangulatos kocsma van, amik szinte egész éjjel nyitva vannak? És a klubok milyenek?


2012. okt. 9. 15:01
 1/2 anonim válasza:
persze hogy nyitva vannak. a barátom berlini, most én is ideköltöztem :) volt állítólag régebben balatonfüreden bulizni és ki volt akadva hogy korán bezárt a disco :D de amúgy itt is vannak bárok, klubok, én legtöbbször egy ismerősünkhöz megyek a barátommal házibulira. szerintem berlin belvárosában sétálgatni is szép pár üveg piával :) meg sokan mondják, hogy berlin az elektro fővárosa, ez amúgy igaz, de vannak koncertek, meg alternatív bulilehetőségek. meg csomószor látok az utcán plakátot h ilyen meg olyan parti :D http://www.youtube.com/watch?v=gsvvTX0bwPo tessék egy szám amit nálunk sokat tolnak :'D
2012. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
az előző vagyok, szerintem a palm beach koktélbárba mindenképp menj el! homok van a padlón :D nem tudom otthon van-e ilyen, de én berlinben láttam ilyet először és csodafinomak a koktélok is ;) közel van az alexhoz.
2012. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!