Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Berlin időjárása...

Milyen Berlin időjárása Budapesthez viszonyítva?

Figyelt kérdés

Annyit tudok, hogy Budapesten a napsütéses órák száma kb 2100, míg Berlinben ez csak 1600. Ez sokkal kevesebb napsütést jelent? Azért Londonnál még mindig jobb, nem?

És a napi átlag januárban Berlinben 0,5°C, míg júliusban 19°C, Budapesten pedig -1,6°C és 20,8°C

ez nagy különbséget jelent?


2011. jún. 26. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:

25%


á dehogy, nem jelent kevesebb napsütést


én nem tudom, hogy hol láttad, hogy a napi átlag Berlinben januárban 0,5, de ez valami hatalmas nagy baromság :D ennél sokkal hidegebb


egy példa: mikor pár éve az ismerőseink nyáron jöttek Magyarországra (júli vagy aug nem tudom le se sz*rom), kabátban, sapkában sálban jöttek, mert ott akkor olyan idő volt, itt mentek el fürdőruhát venni, mert álmukban se gondolták volna, hogy Magyarországon nyáron ilyen meleg van (nem Balaton mellé)


ezek a számok amiket ide írtál... :D nevetségesek

akármelyik hét lottószámai hitelesebbek..

2011. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát, angol wikipédiából írtam, nem csak a hasamra ütöttem
2011. jún. 27. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!