Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kezdő vagyok! Min kéne változt...

Kezdő vagyok! Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

Csináltam egy blogot nemrégiben. Igazából most először blogolok, csak arra lennék kíváncsi mi a véleményetek az oldalamról.. Ill. mit kéne még csinálnom vele? Valami plusz menüpont vagy valami? vagy ez így jó? Ötletek? Unalmas? Itt a blog:

www.madgirl.blogger.hu



2012. okt. 10. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve, hogy az a címe, hogy YOLO, nem is bírtam tovább nézni... Gondolom, ugyanilyen egyedi lehet a többi része is
2012. okt. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

* nemrégiben-nem régiben

* kéne-kellene

+ vagy előtt vesszőt kell rakni

szerintem a blog jó, tanulj meg helyesen írni, legyél egy kicsit igényesebb.

témáid eléggé jók, a baj annyi, hogy manapság ez nagyon gyakori, hogy jobb lehess, mint a többi ne tőmondatokban írj, hanem jobban fejtsd ki a mondanivalóját egy-egy témának, írd körül, esetleg kérdezz meg pár ismerőst pl. nekik mi a véleményük az adott témáról?

biztos elfogok még látogatni párszor a blogodra, remélve, hogy észlelem a fejlősét.

és légy szíves ne rakja a bejegyzések végére egy we heart it-ról lelopott képet, mert ez korántsem áll barátságban a jó ízléssel!


üdv

2012. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösziiiii a tippeket! :))
2012. okt. 11. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!