Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Úgy érzem elnyom...

Mit tegyek? Úgy érzem elnyom a barátnőm.

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm elnyom úgy érzem, mivel mikor fiúk társoságába kerülünk egyből őt veszik észre.Alap járaton én egy elég szókimondó lány vagyok, elég domináns.De mikor vele vagyok minden megváltozik.Félre nem értse senki nagyon jól érzem magamat vele, vele tudom megbeszélni legjobban a lelki gondjaimat, de mikor haza érek belegondolok hogy már megint ő volt a középpontban én meg...ki is emlékszek erre a csajra.A másik meg ha bemutatom neki egy új barátomat úgy érzem, hogy őt jobban kedvelik. Mikor együtt jöttünk általánosból középiskolába ugyanolyan kis "lúzerek" voltunk, vagyis soha nem ittunk és nem smároltunk előtte.De ő most a nyáron nagy parti arc lett több sráccal is kavargatott és én....úgy érzem hogy soha nem fogok senkinek megtetszeni ha vele barátkozok mert mindenki előbb a szőke magas lányt látja meg és nem engem(165cm vagyok és 58 kg). Többször szoktam is itthon sírni, mert közben látom hogy a nálam ducibb és gyerekesebb lányoknak is van pasijuk...A bulizgatásokkal a barátnőm ismertebb lett(én is járok bulizni),nem tudom mit tegyek.Segítsetek! (15éves lány)

2012. okt. 15. 19:21
 1/1 anonim válasza:
ismerős.. barátkozz másokkal is ne csak vele. lehet h legjobb barátok vagytok, de biztos vannak mások akik jófejek és barátkoznának veled. légy vicces és tűnj ki, ne hagyd elnyomni magad a barátnőd mellett.
2012. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!