Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » HD adást lehet ingyen elérni...

HD adást lehet ingyen elérni vásárolt beltéri egységgel?

Figyelt kérdés
Digi tv-m van, de a régi beltérivel. viszont szeretném kihasználni a full hd-s tv-met,de ezen a beltérin lehetetlen. felhívtam a digit, de sajnos hihetetlen összegekről beszélt havi szinten ennek elérésében. ezért kérdeznélek titeket, hogy valaki tud valami olcsóbb megoldást hd minőség eléréséhez? gondoltam a beltéri vásárlására ami már alapból HDMI minőségben jön le, de ez félek kevés, mivel előfizetés nélkül nem megy. vagy mégis?
2012. okt. 18. 19:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A két lehetőség nem zárja ki egy mást.

Ha te akarsz venni egy földfelszíni beltéri egységet ahhoz a diginek semmi köze. Párhuzamosan használhatod mind a kettőt.

A digi beltéri egysége scart kábellel csatlakozik a tévédhez egy AV csatornához, míg a HD vételre alkalmas földfelszíni beltéri egy hdmi kábellel csatlakozik valamelyik (általában kettő van) HDMI bemenethez.

A kártya olvasó nélküli egységet azért ajánlottam, mert lényegesen olcsóbb, mivel főleg a királyi (állami) tévék sugároznak HD adást, amit ingyen foghatsz.

A kártyás beltériek csak a fizetős csatornák bővitésére szolgálnak.

Az ingyen fogható (HD-ben is)csatornák:

M1, M2, Duna, Duna World, RTL Klub, TV2, valamilyen Teszt csatorna, és Info csatorna.

Ha ezek közül valamelyik HD-ben sugároz, egyszerűen az AV csatornáról átkapcsolsz a HDMI csatornára.

2012. okt. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!