Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb blog?

Melyik a jobb blog?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb blog ? két barátnőm csinált külön külön egy blogot és meg kérték ,hogy válasszak és azt folytatják közösen. De én ebben sohase voltam jó kérlek segítsetek !! Link a legelső hozzászólásomban lesz

2012. okt. 21. 22:00
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] vagy [link]
2012. okt. 21. 22:02
 2/6 anonim ***** válasza:
No offense, de én mindkettőtől majd hányok...
2012. okt. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első jobb.
2012. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nekem se tetszik ezeknek az oldalaknak a tartalma, nem az én világom. De ha muszáj választani, akkor az elsô.
2012. okt. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. okt. 22. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyik sem tetszik. De szeretnék kicsit normálisabb választ adni, hátha segít a továbbiakban. Leírom azokat a hibákat, amiket mindketten elkövettek.

A kinézettel óriási problémák vannak.

A háttér mindkettőjüknél szörnyű. Fő áttérnek valami egyszerűt, vagy olyan mintát kell választani, amin nem látszik hogy mozaik ( gondolok itt pl egy ilyen háttérre: [link]

Akkor a fő panel átlátszósága sem a legjobb megoldás, így rendezetlenebb az összkép. A háttér és a kinézet mintájának mindenképpen valami ilyet javasolnék, maximum kicsit szélesebb főpanellel: [link]

plusz itt jó tippeket kaphatnak: [link]


A tartalmat igaz nem olvastam, mert nem szeretem ilyen "mélyen" a 1D-t de tudom mert láttam már rá élő példát, hogyha igényesen, élvezhetően és jól írsz, akkor ebből is jó történeteket lehet kihozni.


A cím mindkettőnél katasztrófa, sablonosabbat nem is választhattak volna. Kellene egy normális bevezetés is, pl valami olyasmi, ami egy könyv hátán is megállná a helyét.


Ha nem tudsz rendszeresen írni az nem olyan nagy gond szerintem egy történetes blognál, de azt a hibát semmi esetre se kövesd el, hogy kiraksz egy egybekezdéses pótlék fejezetet.


Remélem sikerült hasznos tanácsokat adni és majd meg is fogadják.

2012. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!