Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » H&K G36C Airsoft Tárat hol...

Gabesz1122 kérdése:

H&K G36C Airsoft Tárat hol találhatok online?

Figyelt kérdés

Nemrégiben vettem egy H&K G36C Airsoft elég olcsón DE JÓT és nem használtat adtak hozza minden szépet jót csak 1 tár és 40 kapacitása van na de bár kerestem csapatot és ahol én lakok (minél közelebb annál jobb :) )

Csak minimum 2 táral rendelkező embert vesznek fel.

Bújtam a netet szépen hogy hol kaphatok H&K G36C hez tárat de nem találtam.

Ezért kérdezném valami jó hely ahol nem ilyen horibilis mennyiségért veszek egy tárat.

Minden linket oldalt előre is köszönöm!



2012. okt. 23. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szóval akkor Umarex fegyverről van szó. Szerintem jók bele a CYMA, SRC, JG, A&G tárak.


Pl. ez [link]


Itt találsz egész olcsón tárakat! :) ( [link]

2012. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Thx megnézem mert nem vagyok benne biztos a tár formája miatt
2012. dec. 1. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazok valók bele.
2012. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 stmatheus válasza:
Nekem is volt egy ilyen problémám a tár formájával mert az én puskámba való tár a jobb szélén adagolja a töltényt az airsoftcentrum-os tá a bal szélefele adagolja. Ez azért van mert az enyémbe ( valszeg a tiedbe is ) műanyag gearbox van. NA most vagy kicserélteted a gearbox-ot vagy külföldről rendelsz [link] ez valószínűleg olyan.
2014. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tomcat1230 válasza:

Belföldről is megveheted igaz kicsit drágábban

De legalább nem kell vele anyit vacakolni

itt a link: [link]

2015. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!