Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a DIY blogomról?

Cuksimuksi kérdése:

Mit gondoltok a DIY blogomról?

Figyelt kérdés

Még csak most kezdtem, így tudom, nem tudtok átfogó véleményt adni, de gondolom azért első benyomás biztos, hogy van. Minden véleményt szívesen fogadok. Egy kérésem lenne, hogy ha negatív véleményt írsz, kérlek indokold, hogy a későbbiekben tudjak rajta változtatni.

Ha bármilyen észrevételetek van írjátok le bátra. Ilyenre gondolok például: Elég kép van-e?Elég részletesek-e a leírások?Milyen a blog külseje?Milyen témákat olvasnátok szívesen egy ilyen jellegű blogon?Köszönöm szépen a válaszokat.

Itt lenne a blog: [link]



2012. okt. 26. 19:51
 1/2 toth.peter ***** válasza:
jobb mint amit eddig láttam. De ez még születőben van. Szerintem fejleszgesd 1 kicsit.
2012. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem érdekel a téma, de ez egy szép, igényes blog, csak gratulálni tudok hozzá :)
2013. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!