Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha egy lány...

Szerintetek ciki, ha egy lány egyedül megy buliba?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok és a gimis baráti társaság már széthullott, sokan elmentek a városból, nekem pedig még nem nagyon sikerült új barátokat szereznem, illetve csak olyanokat, akikkel az egyetemen beszélgetek, de nem járok el velük sehová. Úgy érzem, jó lenne kimozdulni egy kicsit végre, nem diszkóra gondolok, hanem mondjuk valami koncertre, de félek, hogy rosszul fogom érezni magam / rámszállnak vagy ilyesmi. Hogy néz ki, ha valaki egyedül ücsörög, mi fog történni?

2012. nov. 3. 15:31
 1/2 anonim válasza:
61%
Szerintem egyedül ne menj, sehova! Nincs aki esetleg megvédjen, kérd meg esetleg a szüleid, vagy barátod, esetleg rokonod, hogy kísérjenek el! Vigyázz magadra! Egy lánynak nagyon fontos feladata, hogy vigyázzon magára! És figyelj rá, hogy mielőtt elmész minden legyen nálad amire szükséged lehet!
2012. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
14:40-es vagyok ! Úristen! Bocsánat a sok esetlegért! Jesszus!
2012. nov. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!