Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki egyedül menni strandra?

Ciki egyedül menni strandra?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék jövőhéten strandra menni, már ki is néztem, melyikre.. de sajna nincs senki, aki ráérne és el tudna jönni velem.. :( és gondoltam egyedül mennék. De az nem ciki? Nem fogok nagyon unatkozni? :S

23/L


2012. jún. 23. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Fürödni vagy napozni? Ha fürdeni kéne, én biztos unatkoznék a helyedben, de napozni végül is egyedül is lehet. Fogsz egy könyvet akár, leülsz valahova és tökéletes. :)
2012. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát fürdeni és napozni is szeretnék. A könyv az nem rossz ötlet, köszönöm:) Én nem tudok úszni, úgyhogy nem mennék nagyon úszkálni, csak pancsolni nagyon-nagyon szeretnék.
2012. jún. 23. 20:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok nagy társasági ember, szóval nem lenne nagy gond ez, csak picit félek, nehogy betaláljon valami gyanús emberke, mert kiszúrta, hogy egyedül vagyok... ez az egy félelmem van! Amúgy mennék nagyon!
2012. jún. 23. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha kiülsz egy stégre, a kettőt lehet egyszerre. :D Belelógatod a lábaid, aztán félig ez, félig az. :D
2012. jún. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De egyébként hova mennél strandra?
2012. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A zuglói Paskál strandra.

[link]

2012. jún. 24. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a kutyát nem érdekelnek a többiek, a kívülállók, ha mások csoportostul mennek útcán vagy strandon. Akkor az egyedülállók elvesznek a tömegben, senki nem figyel rád. Mindenki elvan foglalva " egymással". Bár ha bomba maca vagy aki egyedül csattog a kanok közt,akkor lehet hogy majd rádjárnak.
2012. jún. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) de már sikerült találnom valakit, akivel majd mehetek :)))
2012. jún. 27. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!