Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vizipipa! Természetes szenet...

Vizipipa! Természetes szenet tudtok mondani ami tűzhelyen felizzik max 10perc alatt?

Figyelt kérdés

Vizipipázok és ki szeretném próbálni természetes szénnel is azt mondják az sokkal finomabb. De nem tudom milyet vegyek, (és azt lehet ugy hogy a tűzhelyre rakok alufóliát és arra rakom rá a szenet vagy serpenyőben vagy hogy gyújtsam meg a tűzhelyen és mennyi fokon)

Köszi!



2012. nov. 6. 17:21
 1/3 anonim válasza:
Bamboocha szenet ajánlom, 1 kilós kiszerelés 1500Ft belőle (jó sok ideig elég). Egyszerűen a gázrózsa szélére teszed, hogy a szélét érje a láng, 1x-2x megforgatod és szépen felizzik, 10 perc sem kell neki.
2012. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A bamboocha nekem nemjött be mert fa íze van.

Én a cocobrico-t carbopol illetve a coco coal szeneket ajánlom.

2013. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mikrohullámú sütőbe tegyél mécsestartót arra a szenet, kapcsold be kb:2-3 percre és felizzik! Az idő változhat a szén fajtájától függően, ezért inkább figyeld, a mécsestartó pedig azért kell alá, hogy a mikró tányérja el ne repedjen!
2013. szept. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!