Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó fotókat csinálo...

Szerintetek jó fotókat csinálok? (többi lent)

Figyelt kérdés

2011 januárjában kezdtem el fotózni, azóta sokat fejlődtem (szerintem). Összeállítottam egy videót a fotóimról, örülnék pár véleménynek!


http://www.youtube.com/watch?v=He4eqmAWRww&list=UUo-8EJIt_cN..



2012. nov. 7. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értek a fotózáshoz,de nekem 1-2 képed tetszik. Kiraknám őket háttérnek... :)
2012. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
vannak jó képek, viszont engem annyira nem fogott meg..
2012. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A photography-tól ez még messze van. :)
2012. nov. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 foszfor ***** válasza:
Nekem néhány igazán tetszett
2012. nov. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adapter007 válasza:

Szia,


Őszinte leszek (mint fényképész)

Sok képet csinálsz. Vannak a válogatásban egészen amatőrők, s olyanok is, amin látszik a fejlődés, a kép tudatos szerkesztése, a hozzáadott fény és érték.


Ha ezeket a fényképeket (tehát mindet) te egész jónak, vagy kiemelkedően jónak tekinted a magad részéről, akkor van még mit fejlődni, mert:

Ne vedd a szívedre, de sok a 'tucatkép', de ha ezeket leválogatnád, igaz csak kevesebb képet mutatnál meg a nagyvilágnak, de az sokkal ütősebb lenne, mert azért 10 egész jó képet azért láttam :-)

Szóval javasolnám a keményebb szelektálást, mert így a jó képek is elvesznek.


Szóval nem ájultam el a képek láttán, de látszik az akarás. Gyakorolj és fotózz sokat Tudatosan, s biztos egyre jobb képeket készítesz majd.

ÜDV

2012. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!