Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normâlis az, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normâlis az, hogy a barátom kivan rám akadva mert nem csinálok neki akt fotokat?

Figyelt kérdés
Pont az unokatestvère ugy járt,hogy szakitott a baràtjàval az meg megfenyegette azzal,hogy az akt fotóit felrakja netre..Kèrdezte baràtom neki mièrt nem csinàlok ilyen kèpeket!Mondtam neki,hogy ilyet soha nem csinàlok senkinek mert manapság nem nagyon lehet senkiben megbízni teljesen meg hát ugye nem kell ,hogy valaki visszaéljen vele ès egy életre ezzel lebèlyegezzen.. Meg ahogy ismerem őt ugyse én lennèk kirakva hátterènek.. Ezen besértödött..
2012. júl. 28. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmről ruhás képeket is szívesen elnézegetek, ha pedig mezítlenül akarom látni, akkor együtt hálunk. Szerintem nem kéne izgulni, ha ezen akad ki, nincs értelme vele lenni. Engem nem zavarna.
2012. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hole Hunter ***** válasza:
Minden pasi szeret akt képeket csinálni, vagy kapni a barátnőjétől...és a többi csajtól is. Ha nem akarsz, nem csinálsz...majd kap másoktól. :)
2012. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ès ha szakitunk visszaél ezzel..
2012. júl. 28. 17:04
 4/6 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Ha visszaél vele, az nem téged minősít...bár tény, hogy kellemetlen lehet a napisz@ron viszontlátni. Neked kell döntened! :) Olyan pasit találj, akibe szorult némi intelligencia is!
2012. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben biztos nem csinálnék ilyen képeket neki. A Te életedet keseríthetik meg később azok a képek. És nem is biztos, hogy a barátod által kerülnek nyilvánosságra (pl. telefon szervíz).

És duzzogjon csak magában. Majd csak leesik neki, hogy milyen gyerekesen viselkedik.

2012. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

eleve minek vagy együtt egy olyan emberrel, akiben nem bízol meg?


az én páromnak van gerince, és 100 százalékig biztos vagyok benne, hogy ha szétmennénk is, kulturáltan tennénk azt, és nem kezdenénk mónikasóba illő szardobálásba.


20/L

2012. júl. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!