Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lehet valahogyan az ujjerősség...

Ésik István kérdése:

Lehet valahogyan az ujjerősséget és gyorsaságot fejleszteni?

Figyelt kérdés
Kezdő gitáros vagyok és nagyon zavar,hogy gyengék az ujjaim.Szinte állandóan instabilak,remegnek,gyengének érzem őket.Van valami módszer ezek erősítésére?Barátom tanácsolta,hogy végezzek kromatikus ujjgyakorlatokat,de nem nagyon segít.Ha lehet konkrétumot írjatok,ne ilyet,hogy "gyakorolj csak majd menni fog". Két éve gyakorlok,szóval szerintem nem a gyakorlás hiánya a baj.

#ujjgyorsaság #ujjerősség
2012. nov. 8. 01:30
 1/1 anonim ***** válasza:

én elég bénán gitározok,de azt látom, hogy egy fémhúros akusztikus tud nagyon kemény lenni. pl az első boundon az E-t tényleg kemény lefogni. lehet magasan vannak a húrok.


az elektromoson jóval könnyebb minden. egy nejlon húros akusztikus talán a kettő között lehet valahol (olyan még nem volt a kezemben).


egyébként léteznek ilyen ujjerősítő ketyerék. de nem tudom van e bármi hasznuk :) keress rá arra hogy grip master.

2012. nov. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!