Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel szívassam meg az osztály...

Mivel szívassam meg az osztálytársamat?

Figyelt kérdés
Nagyon bátor volt a srác és beszólt a barátnőmnek (haveromnak). Most visszaakarjuk neki adni valami jó kis szívatással.Úgy kéne, hogy azért ne kapjuk érte semmi intőt, mert az egészet suliban tudnánk lerendezni. 15/L
2012. nov. 24. 13:08
 1/4 anonim válasza:
Mond azt neki hogy : Ha nekem olyan fejem lenne mint neked elmennék Hortobágyra kaszálás idején. Ugye érted és ha még másnap vagy még valamikor is szívat kérdezzd meg tőle hogy volt e Hortobágyon. És ha véletlenül azt mondaná hogy igen nem látom a változás nem volt elég hegyes a kasza ? :)
2013. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Jaj nem jól írtam : Ha nekem olyan fejem lene mint neked elmenék fűcsomónak kaszálás idején :) A fűcsomót is mond bele
2013. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez se jól írtam na : Ha nekem olyan fejem lenne mint neked elmennék Hortobágyra fűcsomónak kaszálás idején na ez a jó :)
2013. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BB Ádám ***** válasza:
egyszerű:D támadjátok meg az utcán, altatózzátok be, és innentől mutatja a videó : http://www.youtube.com/watch?v=XQanQFmlYTo
2013. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!