Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőnek karácsonyi...

Legjobb barátnőnek karácsonyi ajándék? :D 17/l

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 19:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha legalább írna arról, hogy mit szeret, akkor lehetne tanácsokat adni. Most én mondhatom azt, hogy vegye meg a X című sci-fi könyvet, ő erre azt válaszolná, hogy a barátnője azokat nem szereti.
2012. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Nagyfater ***** válasza:
Bármi, amit te magad készítesz, legyen az akár egy lakásdísz, egy egyszerű ékszer, vagy valami hozzá illő, jópofa dolog. Szerencsére ismét kezd divatba jönni a saját készítésű, vagy egyéni ötlettel feldobott használati tárgy, például fotóval, felirattal ellátott párnahuzat, bögre, ilyesmi. Egyre többen látják be ugyanis, hogy vásárolni nem érdemes, úgyse találjuk el, mit szeretne a másik. A saját készítésű dolgokban viszont benne van az a meghittség, ami a vásárolt dolgokban soha nincs: az, hogy ÉN készítettem NEKED.
2012. dec. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Vegyél neki egy könyvet amiről tudod h szívesen elolvasná, vagy egy barátságról szóló ajándékkönyvet.. esetleg egy cuki plüssöt, pl. rénszarvas vagy hóember tökéletes, ha az időszakot nézzük, de lehet pl. delfin is, ha szereti. Ha fonsz/kötsz/fűzöl neki egy barátság karkötőt, aminek a párja nálad lesz, és csak nektek lesz olyanotok (az én barátnőm is ilyet kap tőlem). Rengeteg ötlet van a neten is :)
2012. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

* Ha saját magad készített ékszert adsz neki, annak felbecsülhetetlen értéke van, mert benne van a kezed munkája és biztos szívből jövő személyes ajándék :)

13. voltam

2012. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 liuja.4 válasza:

Szerintem kérdezd meg, hogy ő mit szeretne. Első válaszolók!! Attól függetlenül, hogy legjobb barátnőd és ismered mint a rossz pénzt, attól függetlenül még lehetsz bizonytalan ajándék terén!

Mi például mindig így csináljuk, hogy megbeszéljük, hogy mit szeretnénk egymástól kapni, felsorolunk 3-4 dolgot és meglepetés, hogy melyiket kapod. Próbáljátok ki ezt.

2012. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat és akik nyomorék válaszokat adtak csak üzenem h kb 10 éve legjobb barátnők vagyunk , de már mindent vettem neki amit el lehet képzelni és csak ötleteket kértem, nem azt kértem h tudd h mit szeretne a barátnőm.. és nem vagyok hülye én is gondoltam ékszerekre meg sminkre csak ezeket ingyen meg tudja szerezni ;)
2012. dec. 21. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!