Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol/hogy lehetne SZÉP kártyáva...

Hol/hogy lehetne SZÉP kártyával neten/telefonon Depeche Mode koncertjegyet rendelni?

Figyelt kérdés
A 2013 májusi Depeche Mode koncertre akarnék rendelni. Egy helyi irodában azt kamuzzák, hogy csak Voltra, Szigetre meg Balaton Soundra lehet (rendelet szinten!...), szerintem ez kamu. Jegyirodás weboldalakon meg úgy láttam lehetne erre is, azonban mindenhol csak helyben lehet SZÉP kártyával fizetni.

2012. dec. 8. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Depeche Mode-ra is tudsz venni SZÉP kártyával, de csak néhány irodát ismerek, ahol elfogadják.Valóban volt egy kormányrendelet, amiatt több nagy jegyiroda beszüntette az ilyen vásárlást. Online/telefonos használatról nem tudok. Merrefelé laksz?

2012. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szegeden. Hát akkor meg szavam nincs, nem gondoltam volna, hogy kivételeznek bizonyos irodákkal. Nem tudom így hogy oldjam meg, de ez eléggé ratyi akkor.
2012. dec. 10. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt próbáltad? Azt írják OTP-s SZÉP kártyát elfogadnak:

[link]

2012. dec. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, pont itt nem fogadják el arra a koncertre :( ismerősön keresztül szerintem megoldom a pesti vásárlást.
2012. dec. 12. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!