Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gyógyszer és alkohol együtt...

Gyógyszer és alkohol együtt lehet?

Figyelt kérdés
Szedek felfúvódásra gyógyszert de holnap megyek bulizni és ugye inni is fogok. akkor nem vehetek be gyógyszer attól? mert azt mondják hogy azt nemlehet:O és ha vehetek akk ivás előtt mennyivel meg utána?

2012. dec. 14. 19:17
 1/5 anonim válasza:
Ha meg akarsz halni akor lehet
2012. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
???
2012. dec. 14. 21:00
 3/5 anonim válasza:
Figyelj, tudod.. közeleg a világváge. Szerintem eljött a TE időd LUKE. Vedd be együtt őket!! Egy felejthetetlen élményben lesz részed. NEM VICC!! BIZONYÍTOTT TÉNY..
2012. dec. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nyomorék vagy?!
2012. dec. 16. 14:48
 5/5 anonim válasza:
Ma még csak 2 gyógyszermérgezettem volt. Ha szeretnél a taximmal utazni akkor bátran.Végülis lehet benne feküdni és ingyen van. Kapsz mellé csak most csak te ingyenes szállást egy éjszakára egyszeri étkezéssel és zuhanyzási lehetőséggel. Szerintem kihagyhatatlan.
2012. dec. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!