Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hozzáértő fotósok hogyan...

Hozzáértő fotósok hogyan lehet ilyen hatást elérni?

Figyelt kérdés

ez a kép szerintetek analóg technikával készült,vagy létezik ilyen effekt a képszerkesztő programokban?

a színek tetszenek nagyon,főleg a felhőkön látszik:

[link]

előre is köszönöm:)


2012. dec. 15. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy színszűrő van ráhúzva. Photoshop vagy Gimp vagy más komolyabb képszerkesztő szűrői között van ilyen, de szerintem a tudást nem igénylő Instagram vagy Pixlr.com is képes erre.


Mostanában elég népszerűek ezek a különböző effektekkel készített képek, és bármelyiket át lehet alakítani hogy más hatást érj el vele. A tömeggyártás miatt nehéz azt mondani hogy ez csak egy régi technológiával készült. Pár kattintással egy mai képet is ilyenné lehet tenni.

2012. dec. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem kell ehhez színszűrő, ha RAW-ban fotózol és megfelelően "eltolod" a kép bizonyos színeit, ilyen lesz. Ez a hatás már a RAW konverzió során elérhető.

[link]

Ezt a képet például szűrő nélkül csináltam, csak felhúztam a színeket.

2012. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bitchin Camaro LR preset. :)
2012. dec. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!