Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a youtube fiókoma...

Hogyan tudom a youtube fiókomat igazolni? Még régebben kb.1 éve amikor tettem fel egy videót és túlléptem a megengedett időtartamot akkor lehetett egy olyat.

Figyelt kérdés

...hogy küld egy SMS-t és ami abban van kód azt beírom akkor igazolni fogom és "korlátlan" menyiséget tudok akkor feltölteni. De az nem sikerült és azóta nem enged olyan lehetőséget. Mit tegyek.



Azért ide írtam ki mert tőletek szeretném megtudni a választ és nem szeretnék olyan kommenteket hogy GOOGLE a barátod, hülye vagy vagy hasonlókat!

Válaszotokat előre is köszönöm szépen!



2012. dec. 27. 09:32
 1/6 ASOT ***** válasza:
100%

Noss..

Be vagy jelentkezve! Felül rámész a "FELTÖLTÉSEKRE" majd itt látod hogy hol: [link]

2012. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ de nekem itt olyan nincs.

Itt a kép: [link]

2012. dec. 27. 19:06
 3/6 ASOT ***** válasza:
100%

nekem van 1 régi fiókom már 3 éves azon nekem sincs.

csináltam egy újat azon volt.

2012. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én is csináltam egy uj csatornát (szeretem a régit + ott voltak a régi kommentek üzenetek feltöltött videók stb.) kár érte :'(
2012. dec. 27. 19:17
 5/6 ASOT ***** válasza:
én küldtem körüzenetet h azaz új csatornám annyi.
2012. dec. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ASOT ***** válasza:

persze elinte lassan nőttek a videóim nézettségei mert az első csatornát már nem csak youtubról ismerték hanem sok helyen külföldi felíratkozók ismerősök is hírdették. Ott volt 530 felíratkozó és 310 ismerős, szóval sajnáltam de már kezd nőni.


A másik csatornádat meg használd, azzal belépsz és amit a másikra tettél fel azt azzal oszd meg meg tedd be kedvencnek küld el emailban.

2012. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!