Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nincs több klasszikus...

Miért nincs több klasszikus rajzolású rajzfilm?

Figyelt kérdés

Én a Herkulesen, Notre dame-i toronyőrön, Egyiptom hercegén nőttem fel, az én gyerekem ezeken a klasszikus rajzfilmeken kívűl mint pl. ezek már csak számítógéppel készült rajzfilmeket fog látni?

Látványosak meg minden, szeretem is őket, de nem tud annyi érzelmet közvetíteni, és olyan intenzíven, mint a klasszikusok. Tényleg nem fognak már egész estés klasszikus rajzfilmet kiadni?

Miért nem? Tényleg nincs rá igény?


2009. aug. 24. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig milyen tök jók voltak. :( Meg a könyvek is.
2009. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát az tény hogy sokan szeretnék újra látni az olyan meséket. Megjegyzem én is.

Úgy hallottam hogy azok a rajzfilmek drágábbak, mert ugye mindent megrajzolnak rajta, és már nincs rá pénz h rajzolókat keressenek.


14/L

2009. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szomorú, ha így van. :(
2009. aug. 24. 23:29
 4/7 Thurston ***** válasza:
Van egy csomó ilyen, csak tovább kéne látni a Pixar meg Disney szintű mainstream dolgoknál... Ne gondoljátok már, hogy csak az létezik, amit a média nyomat.
2009. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utsó, ez ok!

De azért valljuk be, hogy a mainstreamek ebben a műfajban tényleg tudnak/tudtak...

Szeretem én a többi rajzfilmet is, sokáig utáltam a mainstreameket, csak azért mert az. Mára rájöttem, h tényleg sokat számít, h egységesek, h ugyanarra a vonalra épülnek, néha kell a biztonság. Adnak egy életérést, egy hangulatot, amit bár nem tudok magamévá tenni, de 1,5 órára az enyém lehet és ez nagyon jó érzés...

Mondj még példákat a NEM mainstreambe tartozó rajzfilmekre! Ha megkérhetlek. :)

2009. aug. 27. 10:19
 6/7 anonim válasza:
Hát mivel már elég fejlett a technika,így sokkal kézenfekvőbb a rajzfilmeseknek hogy számítógéppel dolgozzanak.A kézzel rajzolt mesék sokkal szebbek voltak ez tény.Disney rajzfilmeket külön kiemelném.De van egy jó hírem...a Disneynek jön ki egy új rajzfilme amit kézzel rajzoltak.Egész estés mozi,várhatóan idén karácsonykor lesz a bemutató. :) A hercegnő és a béka - ez lesz a címe.
2009. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mert lusták hozzá, mert a számítógéppel gyorsabb
2009. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!