Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Liam Paynes blogot keresek?...

Liam Paynes blogot keresek? Tudtok ajánlani? Rossz indulatú megjegyzéseket nem kérek!

Figyelt kérdés

2012. dec. 29. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia! én is vártam a válaszokra, de sajnos ez jellemző...(nem bántani akarom őket) tipikus, hogy mindenki Harry meg Zayn után fut -meglátásom szerint a legtöbb blog róluk szól... aztán jön Louis és Niall és a végén kullog Liam... -.-
2013. jan. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

onepossibility-1d.blog.neon.hu ez az egyik kedvenc Liam-es blogom :)

ificouldchooseagain.blogspot.hu ebööl ritkán van friss de szerintem meg éri várni rá :)

thatonething-mystory.blogspot.hu itt mind az 5 fiú szerepel ha szereted mindegyikőjüket akkor ajánlom ezt is :)

sohanennezzvissza.blogspot.hu itt is vannak Liamas részek bár ez inkább Harrys és Louisos blog :)

2013. jan. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dreamer=) ***** válasza:
[link] ez egy nagyon kedves ismerősöm blogja :) és tényleg,nem nagyon írnak liamről :(
2013. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nekem most éppen Louis a kedvencem és egyszerűen alig találok olyan blogot ami nem nem Harryről meg Zaynről szólan...jó őket is szeretem de akkor is. Igazatok van! majd megnézem az összeset. köszönöm. xx
2013. jan. 17. 20:04
 5/12 M. Camila válasza:
Liam blog: [link]
2013. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

[link]

Ezt most kezdtem el! Liam lesz az egyik főszereplő, és Niall! Nézzetek be! :)

2013. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
[link] Ez a legelső blogom, a főszereplő Liam. Nem rég kezdtem, de remélem tetszeni fog :)
2013. ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az enyém Liam-es :)

[link]

2013. jún. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szia!:) nagyon jól ír, ez a kedvenc blogom --> [link]
2013. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
[link] Ez az enyém :) Ha van kedved hozzá nézz be:)
2013. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!