Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az, hogy élőben döglenek értem a pasik, de ha ide kiteszek egy képet (arc nélkül), csak olyan megjegyzéseket kapok, hogy 'átlagos, semmi extra'?

Figyelt kérdés

komolyan,állandóan leszólítanak,meg fel akarnak szedni,ide meg feltettem egy képet,és jöttek ezek,hogy hát,semmi extra,elmegy.

létezik,hogy valaki képen és élőben másképpen néz ki?!



2012. dec. 19. 02:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Nemtom, tegyel fel kepet :D
2012. dec. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Atlagos vagy, torodj bele.
2012. dec. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Arc, tekintet sokat számít.
2012. dec. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de nem az egómról van szó,hanem nem értem ezt az ellentmondást
2012. dec. 19. 02:50
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos a külsőd, de jó a kisugárzásod, a megjelenésed a mosolyod ami egy képről nem jön át.
2012. dec. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem itt sokan irigységből mondanak negatív kritikát rólad, ez nyugtatja meg a lelküket, hogy valakinek az önbaizalmát rombolhatják. Arra alapozz amit élőben, a valós világban tapasztalsz.
2012. dec. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! Az utolsónak van igaza! Ez teljes teljében így van itt, meg máshol is, csak nem merik a szemedbe mondani, arctalanul meg egy anonim oldalon simán leszólnak, akkor is, ha nincs igazuk.
2012. dec. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Úgy lehet, hogy nem minden a látvány.

Lehet, hogy olyan feromonjaid vannak, hogy rögtön kifekszik tőle minden férfi.

2012. dec. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem, élőben is ugy néz ki az ember mint képen. Lehet hogy élőben jobb a dumád, vagy az arcod olyan hogy jobban buknak rád. De legvalószínűbb az , hogy az interneten őszintébbek és nyersebbek az emberek.


Most már én is megnéznélek ám , hogy kiről van szó! Kérek képet privátban.

2012. dec. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert egy beállított kép sosem tükrözi az egyéniséget. Viszont ha így van nálad, én egy kicsit játszanék a helyedben, és nem adnám ki magam.
2012. dec. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!