Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A hozzám hasonlóan otthon...

A hozzám hasonlóan otthon punnyadók mit terveznek éjszakára?

Figyelt kérdés
kort, nemet is légyszi..

2012. dec. 31. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
18 éves srác vagyok és nem hívtak sehova Szilveszterre. De már lassan kezdek hozzászokni, kb. minden Szilvesztert itthon töltök. Vannak haverjaim, de érdekes módon ilyenkor mindegyik megfeledkezik rólam. Mivel elég nagy filmrajongó vagyok, ezért terv szerint megnézek néhány filmet, estére meg iszogatok egy kicsit magamban. Persze csak mértékkel. Nálad mi a helyzet, kedves kérdező? Korod, nemed?
2012. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolkozom, hogy tanuljak-e (nincs sok kedvem hozzá)

Meglesek 1-2 filmet később, találtam pár érdekeset, éjfélkor koccintok anyámékkal, aztán annyi. Bzulihoz semmi hangulatom, ahova hívtak, az már tavaly is halál unalmas volt, párom meg nincs, szóval asszem ez se az én évem volt.

Te mit csinálsz, miért nem mész valahová?

22N

2012. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Megyek bulizni barátnőmmel sok olyan paraszt közé akiket utálunk :) Petárdázunk és zenét hallgatunk.

15/L

2012. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ehh. Ülök a gép előtt, zenét hallgatok. Aztán erősen belemerülök az önsajnálatba, hogy a kistesóim itt tombolnak a fülem mellett és hangosabbak a max hangerőnél is és még ők is jobban érzik magukat, mint én, aki 17 éves lány létemre nem lettem hívva sehova sem, és nincsen barátom. És miközben reménykedek, hogy a jövő év jobb lesz, vagy ha nem véget érnek a szenvedéseim, megnézek egy horrort azt hiszem... :)
2012. dec. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szia, én egy 15 éves lány vagyok. kérlek segítsetek hogy én mit csinálhatnék itthon? halálra unom magamat
2012. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

14,5/l.. :DD

fogalmam nincs.. szerintem játszok a kutyával.. tv-zek.. meg remélem hogy unatkozik fb-on más is rajtam kívűl és beszélgetünk / webcamozunk.. :DD

2012. dec. 31. 19:40
 7/7 A kérdező kommentje:
BUÉK!! :D
2013. jan. 1. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!