Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem tűnt fel nektek, hogy ma...

Nem tűnt fel nektek, hogy ma éjjel a korábbi évekhez viszonyítva sokkal kevesebb volt a tűzijáték, és a petárda?

Figyelt kérdés

Én Budapest egyik külterületének központjában lakom, alig-alig érzékeltem olyan hangzavart, mint régebben.

Szerintetek mi lehetett az oka?



2013. jan. 1. 17:00
 1/3 anonim válasza:
Na mi lehet az oka?Kevesebb pénzük van az embereknek.
2013. jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kevesebb pénz, több köd ( pl Debrecenben) .
2013. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kevesebb pénz ez hülyeség mert:

1, elvileg vége a válságnak

2, azért abból az 1-200 ezer forint fizetésből (átlagról beszélek) jutna pár tüzijátékra, ha valaki nagyon akarna venni.

3, Az emberek egy jó nagy része dohányzik. Akik állandóan mennek a segélyért, hogy "jaj nincs pénz kennyérre" azt naponta elszívnak egy doboz cigit ami alaphangon is kb. 600 ft azok meg tudnák venni a tüzijátékot is, és ha a dohányzó emberek megvennék akkor azért elég sok lenne a durrogás. (és akkor azt még nem mondtam, hogy néhány emberek egész nap a kocsmába henyélnek és nincs munkájuk de isznak mint az állat)

4, az is lehet, hogy a környéken volt valami rendezvény és ott ellőttek pár tüzijátékot és így a vendékeknek nem "kellett".

2013. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!