Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Szeretnenk a legjobb baratnomm...

Szeretnenk a legjobb baratnommel egy vilagkoruli utat tenni, honnan tudnank anyagi tamogatast szerezni?

Figyelt kérdés
Ugy dontottunk erettsegi utan teszunk egy vilagkoruli utatat egy evig mielott egyetemre mennenk. En szabad idomben fotozok. Valami szervezetre gondoltam ami tamogatna minket az almaink megvalositasaban.
2011. júl. 17. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Támogatás? Dolgozzatok meg érte! Vagy itthon vagy pedig külföldön!(Ott könnyebb!)
2011. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

WWOOF munkára esetleg nem gondoltatok?

[link]

Adnak szállást meg kaját. Hát, mondjuk dolgozni azt kell. A repülőjegyet meg persze nektek kell fizetni.

2011. júl. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
ha jól néztek ki akkor szerezzetek gazdag pasit aki ezt megfinanszírozza. Amúgy meg senki nem fog nektek adni egy fillért se, hogy ilyenekre elcsesszétek. Kinek érné meg? Furcsán gondolkodtok ennyi idősen. Nekem kéne egy ház. Adol bele lóvét? A világkörüli út nagyon sok pénz. Szóval ahogy írták os, dolgozz, de am abból sem fog telni rá jóideig.
2011. júl. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kis naívak vagytok...
2011. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szeretnék egyetem után egy házat és egy jól fizető állást....

Mégis mit gondoltok? Lesz aki kifizeti két 18-20 éves csaj világkörüli bulizását? Maximum ha nyertek a lottón elmehettek. Ez rengeteg pénzbe kerül, amiért valakinek meg kell dolgoznia.

Ha nagyon jól beszéltek angolul, akkor esetleg kimehettek önkéntesnek külföldre, de ott dolgozni kell.

2011. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom kezdjétek Európával, egy interrail tickettel és fél milla szabad lóvéval minimum max egy hónapra tervezve! :)

Nem gondolod, hogyha lenne ilyen szervezet, akkor elég sokan állnának az ajtaja előtt sorba? Én Disney Worldbe akarok eljutni, én New Yorkba, én Hong Kongba, én a Niagarához, stb stb. Elég meseszerűnek tűnik! :)


Csak hogy egy példát említsek, egy volt osztálytársam még gimiben nyert egy tábort amerikába, űrkutató központba, ám az útiköltséget neki kellett volna állni. Azt a röpke 150-200 ezret is úgy sikerült fillérenként összekoldulni a helyi cégektől és még a tanárok/diákok is dobtak néha egy kis pénzt a közös perselybe. Nagyon keservesen gyűlt össze és mindenhol az volt az első kérdés, hogy miért is kéne támogatni!? Ő egy zseni gyerek, szerintem nagyon megérdemelte, de tett is le valamit az asztalra azért, hogy sikerüljön...

Akkor gondolod, hogy sok sok milliót csak úgy "bulizásra" rátok költeni valaki szórakozásból?

2011. júl. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!