Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Titeket zavar, ha egy történet...

Titeket zavar, ha egy történetnek ugyanaz az eleje, mint egy másik könyvnek?

Figyelt kérdés
Most akarok írni egy történetet, aminek az eleje hasonló egy másik könyvéhez, de utána másképpen folytatnám. Titeket ez zavar, vagy elolvassátok, és az alapján értékelitek?

2013. jan. 12. 16:12
 1/9 anonim válasza:

ez nem zavar/nem zavar kérdèse..

ha írsz könxvet azt ne máshonnan koppintsd.! :|

2013. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem. A tartalma is, meg minden más lenne, csak ami beindítja az cselekményt, az hasonló lenne, mint azé a könyvé.
2013. jan. 12. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy melyik könyv elejével egyezne meg a történeted? És az a rész pontosan mi?

De amúgy zavaró, igen, mert az emberek koppintásnak vehetik aztán meg majd el se olvassák a könyv többi részét.

2013. jan. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy boszorkányos könyv. És igazából az (én) első fejezet(em)ben végigzajlik az egész, az, ahogy eljutnak a helyszínig, ahol felfedezik a boszorkányságukat.
2013. jan. 12. 18:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Aha...Hát, hogy konkrét választ mondhassak látnom kéne az írást.De így tényleg csak azt lehet mondani, hogy tégy úgy ahogy te jónak látod. Ha így szeretnéd, akkor hagyjad így, ha meg ez neked nem tetszik akkor változtasd meg. ;)
2013. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi :) Ha akarod, esetleg elküldöm az első fejezetet, bár azon változtatni fogok (a szereplők akkor még nem voltak meg teljesen).

Ment a zöld pacsi (remélem így kell mondani).

2013. jan. 12. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Rendben, az jó lenne! Köszi ;)
2013. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kata 2000 ***** válasza:
nekem is elküldenéd? Szívesen elolvasnám!
2013. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Küldtem privátot! :)
2013. jan. 13. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!