Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel lehet nagyon jó hatást...

Mivel lehet nagyon jó hatást elérni a csiklandozásban?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy mivel csikizzek és azzal az adott dologgal, hogy lehet elérni azt, hogy nagyon nevessen az illető?

Pl.:fogkefével? azzal hol a legjobb csikizni ,hogy nagyon nevessen az áldozat?


És a babaolajat hogy hatékonyabb?

Kenjük a kezünkre és úgy csikizzünk.

Kenjük az áldozatra (de hova?mindenhova vagy csak adott helyekre,hova a legcélszerübb) és úgy csikizzük

Kenjük a fogkefére és úgy?


Lehet ez fura kérdése de ez nagyon érdekel.



2013. jan. 13. 10:24
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
hát amennyiben lány vagy, szerintem az a legcélszerűbb, ha a baba olajat, az áldozat talpára kened, és aztán fog kefével, vagy fésűvel lehet jó hatást elérni:D
2013. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

A talp a legjobb!!

:)

A legtöbb idegvégződés ott található!!


Ott ha lány az illető nagyon erős hatást lehet elérni!!

Javaslom előbb harisnyában csikizzétek, elektromos fogkefe, hajkefe, aztán mezítláb ott vessetek be háziállatot mindenképp, az borzalmasan csikis!!

Aztán babaolaj, kajkefe, elektromos fogkefe és végül madártoll!!


Csajoknál tuti nyerő!! ;)

2013. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

Csatlakozók az előttem szólóhoz, egyértelműen a talp :)

Amondó vagyok hogy két kezet a két lábbal hátulról kösd össze a kezét meg a lábát , meg a két nagylábujjat. Először ujjal ,Majd kend be babaolajjal a talpakat és használj hajkefét, a lábujjak közt meg használj fogkefét. A hatást növelheted még hatás ha bekötöd a szemét és betapasztod a száját. A hatás garantáltan nem marad el...:)

2014. okt. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Nem fura kerdes!!aki vonzodik a talpak csiklandozasahoz ez normalis!!en rengeteget jartam utanna olvastam errol neztem videokat!!mindenkepp a talp ami a fo testresz!!nagyon sok fajta csiklandozas van modszer eszkoz!!brutalisan ki lehet kesziteni talpon keresztuli csiklandozassal mindenkit :) en az oszetett csiklandozast szeretem ha van ido ra es persze leanyzo hal isten van akin gyakoroljak :) en mindenkepp javaslom ha meg nem probaltad hogy jo alaposan szappanozd be a talpakat labujjakat es hagy megszaradni az illeto talpait!!sima egyszeru mezei szappan igy kiszaritja a bort h meg ingerlekenyebb lesz es nagyon szaraz!!egy jo fel ora allat raszarad makd le kell torolgetni!!erdemes kiprobalni ;) szerintem a leghatasosabb hason fekve terdek behajlitva talpak a levegobe!!elsonek szerintem ne kotozd meg a bokakat csak hagy h szabadon legyenek jol hozzaferheto legyen minden resz!!hason fekve szerintem azert jo mert nem latja a leanyzo hova nyulsz hogyan igy meg durvabb a hatas :) en szep lassan egy majd tobb ujjal ajanlom vegig cirogatni a talpakat vegig ugyan ugy a labfejeket mindenhol!!itt lehet kitapasztalni hol mennyire erzekeny :) ez utan en nagyon kedvelem eszkoz kent a villakat ami hegyes is es nagyon lehet vele!!epp hogy hozzaerintve vegig mindenhol!!labfejet is mert az ugyan annyira durva mint a talp!!!itt mar viszont muszaly osszekotni a bokakat mert ez mar eleg jol csikiz!!!en hozza kotozom gyakran a labujjakat hogy szepen vegig kifeszuljon a talp labujjak!!meg mielott a krem vagy olaj elokerul en imadom nem mindenki van igy ezzel jo alaposan vegig szoktam nyelvel cirogatni mindket talpat ez is brutalis tud lenni ha jol csinalod!!mindent lassan hosszan kell mert ugy hatasosabb hidd el!!en szoktam olyat jatszani h a parom valaszthat eszkozt :) miutan szajjal jo alaposan kikeszitettem labujjakat sarkakat vegig harapdaltam finoman utanna kerul elo nalam a krem olaj!!vegyitve is nagyon jo amugy!!en a kezemre es a talpakra is tennek boven hadd legyen jo csuszos!!itt mar eleg sokat kapott azert a paciens de ilyenkor indul igazan!!ez a durvabb resze mar!!itt mar konyorges sikongatas minden van ha jo alapos vagy!!itt is en a fogpiszkalot javaslom elsonek egyet egyet mindjet kezbe aztan kezdodhet a cikazas a talpakon!!en ezzel szoktam igazan a labujjak kozott alatti reszt mert be er mindenhova hegyes is nagyon durva!!oruletbe lehet vele kergetni a pacienst :) elektromos fogkefe a talp kozepso reszet meg a labujjak alatt is nagyon hatasos de ez mind ugy h a labujjak hatra feszitve feszesen!!es hat a fesu igen hajkefe ez a vegen teljes erobol nah itt mar nincs kegyelem!!en nagyon kedvelem az ilyen jatekokat parom is hal isten megszerette hozzaszoktattam!!szivesen meselek errol mi altalaban szerepjatekokkal szoktuk izgalmasabba tenni a dolgot nagyon sokat dob rajta :) ha erdekel titeket irok szivesen meg :)
2014. okt. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Engem érdekelne :)
2014. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
lánynál a comb belső oldalát is célszerű kipróbálni hogy erősebb legyen a hatás,kötözd ki és peckeld ki a száját
2015. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
EGYETÉRTEK A 3/6-ossal csak én közben a combját is csikizném.
2015. jan. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én a leírt talp és comb zónákon kívül nagyon érzékenynek találtam a nőknél a hónaljat, a gödröcskét, majd még erősebb az alatta lévő izmok nyomkodása, bökdösése. Ez azért is izgatóbb, mert közelebb van az agyhoz, ami feldolgozza az érintéseket, ill. indítja a reakciókat.
2022. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

Inkább a has és köldök csiklandozását ajánlom, ezen testrészeken bármi (ujjak, körmök, madártoll, elektromos fogkefe,...) bevethető, az áldozat tutira nem fogja kibírni őrült nevetés és ficánkolás nélkül. :)


A has köldök tájéka igen érzékeny terület, a köldök és a köldök környéke tele van idegvégződéssel, emiatt egy jó alapos és kíméletlen köldökcsiklandozással az áldozat könnyen kikészíthető. :)

Tutira garantált a nevetés. :XD

2022. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kötözd ki úgy, hogy háton fekve terpesztett végtagokkal, szeme szája bekötve, aztán indulhat a buli. Először a lábát zokniban kézzel aztán zokni nélkül. Majd tollal, a lábujjai kózt fogkefével! Aztán kenj babaolajat a lábára és fésűvel, villával, vagy akár mosogatószivaccsal is dörzsölheted! Ezután szerintem a kezeddel óvatosan cirógatni először egy ujjal majd egyre többel a combja belső oldalát de ott is lehet mindenféle ezközt használni. Utána a hasat ajánlanám egy jó kis köldökcsikivel majd szépen fel-le a bordákon. Utána jön az én legérzékenyebb pontom a COMBon kívűl a HÓNALJ!!! Azt inkább nagy körmökkel és tollal érdemes de kézzel is nagyon jó hatást lehet elérni. Ha valamire kíváncsi vagy szívesen adok tanácsokat csak szólj! És ha gondolod rajtam gyakorolhatsz mert szeretem ha csikiznek. Jaa! És még a háziállat is nagyon tud csikizni! Hogyha ezeket így végig csinálod kb. 10-15 perc egy résznek akkor az áldozat(főleg ha lány)nem flgja kibírni őrült nevetés, visítozás és ficánkolás nélkül! Remélem segíthettem!
2022. szept. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!