Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes Győrbe költözni?

Érdemes Győrbe költözni?

Figyelt kérdés
Győri lakosok véleményére lennék kíváncsi. Mennyire szeretsz Győrben lakni? Melyik a legjobb városrész, és melyik a kevésbé jó? Gyerekednek melyik általános iskolát választanád, és melyiket nem? Mennyire élhető a város? Milyen a közlekedés, a kerékpárút hálózat? Melyik a kedvenc kirándulóhelyed a közelben? Van-e szabadidőpark, sütési lehetőséggel? Az ország másik végéről költöznénk, 10 éves fiúgyerekkel, feladva mindent, ha érdemes. Mindenre kíváncsi vagyok, a várossal kapcsolatban, akár privátban is leveléznék.

2012. szept. 1. 15:42
 1/1 anonim válasza:

Sajnos egyre rosszabb zűrösebb város Győr.

De én ettől függetlenül nagyon szeretek itt lakni. Szerintem kismegyer a legjobb (családi házak) ha panel akkor azért ady-város ,mert szó szerint minden pár percre van :) Legrosszabb újváros,sziget.Szerintem jó suli a Kölcsey és a Móra sokan dicsérik a Révait. Rossz szerintem a Fekete. Helyijáratot mihez képes viszonyítsam aki nem jár vele meg van vele elégedve...én nem igazán. Kerépárút egész jól kiépült. Ha van még kérdésed nyugodtan írj privit :)

2015. máj. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!