Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lenne igény egy mindennel...

Lenne igény egy mindennel foglalkozó blogra?

Figyelt kérdés
Szívesen csinálnék és keresnék egy admint magam mellé...Bármilyen téma igény szerint gondolok itt például: politika,zene,videók,játékok,felnőtt,dühöngő vagy akármilyen kategória.Ez nem csak kedvtelésből lenne mi egy közösséget alkotnánk és akár cél elérés is lehet pl.:kampányok létrehozása! Akármilyen téma érdekelne ott megtalálnád ÍRJATOK javaslatokat is várok.A többit kommentbe :) sziasztok.

2013. jan. 20. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Túlságosan szétszórt lenne egy blogfelületen ezt megcsinálni. Egy önálló weblapon egyszerűbben és átláthatóbban különíthető el a sok téma, viszont az ilyenből így is túlkínálat van. A netes magazinok ugyanígy működnek.
2013. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem :) köszi a nem lehurrogó választ, azt hittem ilyeneket kapok majd :D
2013. jan. 20. 13:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz akármilyen témát, nem lesz nézettsége és egy hónap alatt megunod, hogy a semmi miatt foglalkozol vele.
2013. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, eddig bíztatóak a kommentek :DDDDDDDDD
2013. jan. 20. 13:55
 5/6 anonim válasza:
Az a helyzet, hogy ezzel több csoportot célzol meg, ami nem gond, csak akkor mindnek ki kell elégítened az igényeit rendszeresen megjelenő cikkekkel az adott témában. Ez időigényes is, meg a bejegyzések minőségét áshatja alá egy idő után. De ha jó kis csapatot szerzel a bloghoz, akkor elképzelhető, hogy működne.
2013. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát kell egy jó kis csapat tehát privibe írjanak akik szeretnének segíteni..1 emberke már jelentkezett!:)
2013. jan. 28. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!