Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kit cosplayezzek ha púpos vagyok?

Kit cosplayezzek ha púpos vagyok?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy nagy testi hibám, egy púp. Eléggé alacsony is vagyok, no meg vékonym és nem kicsi az a púp... ez van, utálom is magam miatta mint a sz@rt, de mégis szeretnék CP-zni.

Nem tudtok egy jó karaktert? Vagy valami módszert amivel el tudnám rejteni a púpomat? Esetleg ne érdekeljen, öltözzek be annak aminek akarok, aztán érezzem magam jól? Viszont egy animét/karaktert sem akarok a ronda kinézetemmel meggyalázni, mert a cosplay-t szépen és aprólékosan csinálnám meg, csak a testem, ami hiba. De ez ellen meg nem tudok mit tenni sajnos egyéb okok miatt.

Help pls.



2013. jan. 21. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad hogy fiú vagy vagy lány :D


Amúgy azt cosplayezel akit akarsz , senki sem lesz tökéletes.... szerintem öltözz be annak ami tetszik!


de ha nagyon akarod irok pár karit

2013. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :( Amúgy azt megköszönném. ^^ Nyugodtan írhatsz fiú karaktereket is, nincs kislányos fejem. xd
2013. jan. 21. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!