Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a 18. születésna...

Mit csináljak a 18. születésnapomra?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz a 18. születésnapom. Nem szeretnéám, hogy úgy sikerüljön, mint a tavalyi, hogy elhívtam 20 oszt társam, ebből eljöttek 5-en, megitták a piát, gépeztek fél órát, és elhúztak. Most valami jobbat akarok, de nem akarok túl nagyot sem, mert mindenki azt mondja, hogy úgysem lesz akkora durranás, mint amekkorára akarom, ezért nem akarnék csalódni. Gondoltam rá, hogy szimplán elmegyek kocsmázni haverokkal, vagy diszkóba, vagy koncertre ( vegyes stílusú vagyok), vagy itthon csinálunk egy pálinka marathont. Mit tanácsoltok?
2009. aug. 31. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

van olyan haverod, aki nagyon sok embert ismer, népszerű, stb?

nekem nemrég volt a bulim, és az egyik barátnőmet szinte mindenki ismeri..elmentünk egy szórakozóhelyre, és vagy 8 ember jött még velünk a házba, ahol voltunk. : D hívás nélkül is.

2009. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én személy szerint a kisebb összejövetelek híve vagyok. Ha bulizok akkor olyanok legyenek velem, akik a legjobb barátaim/haverjaim és ennyi nekem elég. Egy diszkó nem hiszem hogy jó hely szülinapozni, de kinek mi. Én beszélgetni jobban szeretek mint fülekbe ordibálni. Mondjuk elmehetnétek valami jobb helyre billiárdozni/csocsózni stb, ha drágább a hely egy két sör beleférhet. Aztán indulás egy kocsmába és ivászat ameddig csak jól esik, mert most már legális az alkohol.;)

Személyes tanácsom pedig, hogy ne tervezgess sokat egy bulira. A spontán dolgok a legjobbak...nekem mindig akkor sikerültek a legjobb buliaim amikor nem nagyon tervezgettünk hogy mi merre hány méter. Amikor meg agyon terveztük magunkat akkor meg olyan átlagos lett...:P

2009. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Házi karaoke, az nagyon vicces tud lenni. Szerintem ne hívj el túl sok embert, csak akiket nagyon kedvelsz. Ja, és nem vigyétek túlzásba az ivást, itt most az a lényeg, hogy minél élénkebben emlékezz arra a napra, és a pia inkább az ellenkező hatást érné el!
2009. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!