Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Koncert a Papp Laszloban!...

Koncert a Papp Laszloban! Miket szabad es mit nem szabad bevinni?

Figyelt kérdés
Febr.6-an megyunk az Immortal Tourra es meg 1x sem voltam ilyen koncerten..arra lennek kivancsi h pl ilyenek h kamera,viz,kis kaja...arrol halottam h allitolag kamerat nem szabad..de telefont igen..nem tudom...meg h 20:00 kezdodik es szerintetek hanykor lenne erdemes elindulni ? Mert hat ugye be is kell jutni,meg gondolom sokan lesznek..:/ Egy olyan durva 25-30p lakunk onnan..de autoval mennenk.. meg koncert kozben nem tudom van-e szunet, lehetoseg mosdoba menni..azt gondolom van jo draga bufe is..ezer ember fog tolongani.. vki lenne olyan kedves es leirna ezeket..meg mindet amit tud,tapasztalt..elore is koszonom! :) a ekezetek miatt meg bocsi.nincsenek.:D

2013. febr. 2. 00:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!