Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mi legyek?

Szerintetek mi legyek?

Figyelt kérdés
A tanacsotokat sezretnem kerno h mi lgyek 14 eves vagyok es mar sok minden megfordult a fejemben de aztan rajottem h megse lenne igazan jo..( tobb okbol is ) leirom h miket szeretek mikhez ertek es kerlek irjatok szakmakat )Sokan mondtak , hogy nagyon jol beszelek es nagy tehetsegem lenne musorvezetonek vagy riporternek....( ehez esetleg mi kell vagy hogyan lehetek az ? ) Szeretek szineszkedi , meg az emberekkel foglalkozni beszelgetni valamint egysezreuen kis korom ota imadom az allatokat ( kutyakat) talan az amit a vilagon a legszivesebben csinalok h veluk foglalkozom...:DD ( amugy meg meg azt is szeretnem kerdezni h az allatvedorsegre mi kell h felvegyenek ? )

#állat #önismeret #riporter #színészkedés #mi legye ha nagy leszek #musorvezeto :)
2013. febr. 6. 17:54
 1/4 A kérdező kommentje:
szeretnem kerni*
2013. febr. 6. 18:10
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, hogy a rokonom vagy, vagy valamiféle hasonmásom..xD

Én jóformán csak a színészkedéshez értek, viszont azt nagyon jól csinálom. Imádom a kutyákat, az életemet felszentelném értük, de nem biztos, hogy olyan munkát kapsz ezzel, amiből meg lehet élni, és mint tudjuk, ma már ez a legfontosabb(majdnem..) Nagyon szeretek más embereket meghallgatni, szeretem, ha elmondják nekem a problémáikat és ha tudok segíteni..


Na szóval. Színésznek lenni nem könnyű. Hosszú utat kell megtenni, és nem biztos a siker. Ez itt Magyarország(habár ha SP-nek meg az ilyeneknek sikerült..(ezt most nem bántásnak szántam!:)))

Kell egy művészeti középsuli, színjátszó szakon, riporterként és műsorvezetőként ha jól tudom, kell jelentkezni egy csatornánál, ahol kiképeznek.


Ha nagyon jó a beszélőkéd, jól tudsz érvelni, és az embert a bőréből kibeszéled, és ha szeretsz tanulni és ha a pénzetek is megengedi, lehetsz ügyvéd. Nehéz elkezdeni, viszont ha befutsz, rongyosra is keresheted magad. Az egészben a rossz, hogy olyan embereket kell védened, akik loptak, csaltak, hazudtak, állatokat és gyerekeket bántottak és öltek..


A kutyásról: lehetsz kutyatanár, dolgozhatsz kiállításokon, de nem biztos, hogy jól fizet. Max másodállásban csinálhatod, vagy hobbiként. Az ilyenben annyira nem vagyok képben..


Remélem egy kicsit tudtam segíteni!:)

2013. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia ! Igen nagyon sokat segitettel es koszonom szepen !
2013. febr. 11. 16:44
 4/4 anonim válasza:
DETTO!!! b@aszki magamra ismertem. Én TE vagyok, te meg ÉN!
2015. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!