Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ugymond kezdő bulizó vok és...

Ugymond kezdő bulizó vok és ugye inni kell egy olyan helyen de én nem viszem túlzásba . Buli után elfog eggy olyan érzés mintha egyedül kellene legyek meg olyankor amikor hazaérek észreveszem hogy a szüleim is?

Figyelt kérdés
hogy a szüleim is másként bánnak velem.ez lehet hogy az hogy már nem vok kisgyerek és én még szeretnék az lenni azért van ez az érzés meg az van hogyha nem megyek el bulizni akkor meg az az érzés hogy nem járok sehova meghogy kéne menni .vélemény?15/F
2012. nov. 1. 21:52
 1/2 anonim válasza:
Te még kisgyerek vagy!!! Én 23 évesen azért nem tudok bulizni menni, mert a te korosztályod foglalja el az egész discot!!!!! Egyszerűen nem lehet ismerkedni,máskülönben a kocsmák is tele vannak a te korosztályoddal.
2012. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak tökéletesen igaza van!


1: 15 évesen ne járkálj ilyen helyekre

2: Inni nem kell, csak egy lehetőség. Ennyi idősen meg egyáltalán nem kell inni.

3: Tanulj már meg rendesen írni!

2012. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!