Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sims 3 évszakok UFO?

Sims 3 évszakok UFO?

Figyelt kérdés

Hello!

Már van UFO-m de nem tudom átváltoztatni se boszivá,se tundérré se semmivé,mert nem elérheto az az opció hogy használja saját magán amikor elixírt akar használni.

Megvan a Természetfeletti erok!

És ha beírom a titkos kódot aztán sim szerkesztésére kattintok és ott beállítom hogy mi legyen ott átálítja de ha átváltok élo modba megint csak sima UFO-sim lesz.

Mit tegyek?

Lehetséges átváltoztatni?

Kód is johet!


2013. febr. 9. 09:44
 1/3 Kováts Bianka ***** válasza:
Szerintem azt már nem lehet. Egyszerre egy simen (legalább is én úgy tudom) csak egy természetfeletti típust tudsz hasztálni. (TISZTELET A KIVÉTELNEK, HA VAN!) Szóval ezt nem hiszem, hogy meg tudod csinálni. Sajnálom ;(
2013. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kováts Bianka ***** válasza:
Várjál csak.... szerintem ha egy vámpír vagy egy vérfarkas megharapja az ufodat, akkor lehet hogy át tud változni. DE EZ MÉG MINDIG NEM BIZTOS!!! ;)
2013. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát azért kérdeztem emrt egyszer utaztam az idogéppel és egy ufo-tundér gyereket hozott haza a simem.Ez hogy lehet?Sajnos a ygerek meghalt.
2013. febr. 11. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!