Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kaphatok diákmunkát a...

Hogyan kaphatok diákmunkát a Csodák Palotájában?

Figyelt kérdés

Régebbről ahogy emlékszem sokszor fiatalok, egyetemisták tartottak előadásokat, segítettek a látogatóknak, mivel idén végzek középiskolában és természettudományos vonalon tanulok tovább, és Nagyon szeretem az efajta előadásokat, ismeretterjesztő dolgokat, egyszerű bár látványos kísérletekkel példázva. Ha van rá lehetőség nagyon szívesen dolgoznék diákként ilyen helyen (meg ha van rá lehetőség előadást is szívesen tartanék, elmagyaráznék kísérletek, szóval bármit amit ott lehet csinálni)


Ez csak egy elképzelésem, de gondoltam mért ne, megkérdezem hátha valaki tud segíteni nekem ebben

hol tudnék ennek utána nézni, vagy milyen lehetőségem van arra hogy részt tudjak venni az ottani munkában ?



2013. febr. 18. 20:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!