Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen témájú képregényt...

Milyen témájú képregényt rajzoljak?

Figyelt kérdés
Imádom az animéket/manga(csak rajzolni) és szeretnék egy saját képregényt készíteni, de a fantázia nem az erősségem. Ha van valami jó téma, amin elindulhatok, akkor tudok csinálni. Ha tudtok ne csak olyanokat írjatok, hogy szerelem, harc, barátság stb, hanem egy kicsit részletesebben. Előre is köszi.
2013. febr. 19. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is imádom őket,meg a rajzfilmeket is,meg a képregényeket is,két éve tanulok rajzolni,de még mindig "kevés vagyok" egy képregény megrajzolásához.

Szóval szerintem Te se kezdj bele rögtön egy nagy "műbe",először csak pár oldalas one-shot-okat készíts! :)

Én pl. horror,illetve krimi és fantasy fan vagyok,szóval én elsősorban egy horror képregényt olvasnék szívesen,mint pl. a Vault of Horror,The Haunt of Fear,stb.

Netán keress a neten vmi rémtörténetet,és azt rajzold meg! :D

Sok sikert!

2013. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet, de az a baj hogy így is félek a sötétben, és hát nem lenne jó ötlet még rákontrázni :// Azért nem rossz ötlet, de jöhetnek még.
2013. febr. 20. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]



Netán ezekhez hasonlót? :)

2013. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én is szeretnék majd képregényt rajzolni csak magamtól nem olyan jól megy szóval először csak a szereplőket akarom megrajzolni és úgy:)) sőt neveket is már kitaláltam már csak meg kell valósítani csak nem toom eldönteni h vámpír legyen a főszereplő vagy egy erős harcos ami mindent elér vagy stb. szóval nagyon kacskaringós ez az ügy:// de minden telhetőt megteszek majd:DDD csak fantázia kedves barátom csak fantázia a lényeg:)) ha akarod hogy részletesebben leírjam amire én gondolok akk írj privit és segítek valamiből kiindulni:))
2013. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Milyen műfajút szeretnél?

(Romantikus,ecchi,shounen,shoujo,yaoi,ero,fantasy,guro,yuri,doujinshi,bishounen,bishoujo,stb.)

Szerintem mindenképp egy one-shot-tal kezdj,majd ha az sikerül,akkor jöhet a többi,komolyabb munka.

2013. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!