Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy létező...

Lehetséges, hogy létező embereket alkottammeg? Esetleg egy másik dimenzióban lévő lényeket?

Figyelt kérdés
Egy játékkal játszva készítettem egy különös várost (Ködváros, azaz "Hamvasztóföld") ahol szürke a talaj és fehér. és szélforgók. de nem ez a legérdekesebb az egészben, hanem azok amiket ebbe a városba alkottam. Különböző embereket, vagy emberszerű lényeket. Amik valahol úgy érzem belőlem származnak! lehetséges hogy ezek valahol tényleg élnek vagy éltek 8esetleg fognak élni)? (képeket mindjárt küldöm)
2013. febr. 21. 17:29
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Az régen volt... és csak fel akartam hívni a figyelmet...
2013. febr. 21. 20:53
 22/25 anonim ***** válasza:
Régen? Ma írtam ki...
2013. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Mikor ma?
2013. febr. 21. 20:59
 24/25 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye kérdés. Hol vannak ezek a zombi emberkék akik nagyon undorítóak és az emberi fajhoz semmi épp közük? A Simsben. Az megy egy játék gyerekeknek. Ha te azt hiszed h a simsek élnek mert igazi emberek a szomszédból...Akkor tényleg van valami probléma: veled. A Sims és a simek csak játék, nem igazi, nem elő, nem kell komolyan venni.
2013. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Ezek szerint én tömeggyilkos drogbáró maffiózó vagyok...GTA-zok ugyanis
2013. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!