Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szívtatok már tubákot? Tapaszt...

Szívtatok már tubákot? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egyértelműsítés kedvéért, én ezt értem a tubák szó alatt: kis kör alakú, fém dobozban, többféle ízesítésben árulják, por alapú, barna színű dohánytermék, orron át kell szívni.
2009. szept. 9. 17:05
 1/3 anonim válasza:
Szivtam. Lényeg: tarts magadnál 100as köteg papirzsepit és ne nagyon mutogasd amit beleengedsz:P mivel dohánytermék el kell hogy múlj 18 hogy megvehesd, nikotin tartalma miatt leszokáshoz használják de attól még flash csak ugy előkapni és egy családi pack-ot eltolni... viszont óvatosan vele, hamar hazavégja az orrnyálkahártyádat ami nehezen regenerálódik...
2009. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csak egyszer, társaságban... Profik mutatták meg mit hogy kell szóval nagyon pozitív élmény volt. Utána tüsszögtem meg egy picit könnyezet a szemem, de az orrom totál kitisztult, és tök finom illata volt, szóval szerintem megérte...
2009. okt. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

rendszeresen szívom.

nagyon jó:D

simán kiadják nekem:D

15/L

2009. dec. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!