Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki egyedül buliba menni?

Ciki egyedül buliba menni?

Figyelt kérdés
mert nincsenek barátaim és egyedül kell elmennem, mert egyedül tudok csak, ez ciki szerintetek ? :S:S:S

2013. febr. 26. 18:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Miért lenne ciki?:D Ha barátkozós vagy akkor úgyis megtalálod a társaságod.. Amúgy meg a legjobb bulik így kezdődnek!:D Szóval menjél nyugodtan!:)
2013. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj egyedül, ne hallgass zsé-re. Nagyon kínos helyzetbe is kerülhetsz :/
2013. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Miért? Mentem már én is egyedül és jól is éreztem magam.:) Emberfüggő.. na meg az se mindegy, hogy hova mész..
2013. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Semmi baj, az a ciki, ha egyedül is jössz el.
2013. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
milyen kínos helyzetekbe kerülnék? és ha csak ott ülök a pultnál az kínos ?
2013. febr. 26. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
hát magamról tudom, hogy kínos egyedül lenni egy buliba, mert én is voltam már így. Egyszerűen ha nincs senki mellettem nem tudok ismerkedni, megnyílni...néha még ki is néznek a társaságból, ami nem egy jó érzés. Hallod, hogy rólad beszélnek, te meg ott ülsz egyedül.De lehet hogy te máshogy vagy/lennél ezzel.
2013. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem gaz, en is gyakran jarok egyedul, altalaban talalok ismerosoket akik szinten ott buliznak es csatlakozom hozzajuk. Ha meg nincs ott senki akkor ismerkedem es tancolok. Ha mar azert mentem oda:D
2013. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!