Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bruno Mars koncertjegyek?

Bruno Mars koncertjegyek?

Figyelt kérdés
Valaki vett már jegyet?? Természetesen, aki nem online. A Ticketpro oldalán Győrben az Ibuszt és a Music Dome-ot írják az országos hálózatnak, szóval, ha hétfőn bemegyek valamelyikbe, akkor ott tudok venni? Bocsi, ha valakinek primitív a kérdés, de annyira online megy már minden, és soha nem vettem még koncertjegyet, és reménykedem benne, hogy nem plusz 2500as postaköltséggel kell rendelnem jegyet. Szóval lehet egyértelmű, hogy lehet ott kapni, de azért a biztonság kedvéért, ha valaki tud, akkor kérem szépen, minden bunkóság és marha nagy okoskodás nélkül segítsen. Köszönöm!

2013. márc. 2. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
március 1-jétől, azaz tegnaptól lehet jegyet venni az interneten és a Ticketpro jegyirodáiban. Ez utóbbi alapján szerintem ne aggódj, fogsz tudni jegyet venni :) Olyan nincs, hogy csak online lehet:)
2013. márc. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom-tudom, már péntek reggel óta ki vagyok feszülve, hogy mi lesz. :D De én is ebben reménykedem, köszönöm szépen! :)
2013. márc. 2. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!