Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ez a bevezető felkelti az...

Ez a bevezető felkelti az érdeklődéseteket?

Figyelt kérdés

Próbálok regényt írni egy furcsa lányról, aki nem kimondottan misztikus, de olyasmi, szóval érdekes, különleges, őrült. Próbáltam egy bevezetőt írni, és az érdekelne, hogy jól sikerült-e? A címe: Chloe Maloon igen is létezik!



Mi a fene történt? Jobb, ha nem tudom, mert ha tudnám a választ, akkor olthatatlan vágyat éreznék az iránt, hogy öljek. Nem tudom csillapítani szomjamat, de nem is engedik. A láncok erősek, a gödör mély, a nap nem süt be, és nagyon éhezem. Egy tinédzsernek az iskolában lenne a helye, és nem itt. Hogy pontosan hol? Nem vagyok benne biztos. Azt hiszem valami nevelőtáborban vagyok, itt nagyon sok rossz ember van, és mind bántani akarják egymást. A lánc már nagyon szorítja a kezem, vérzek, de mintha már megszoktam volna. Nem szabadulhatok.

Anyukám azt hitte megőrültem, pedig tudom, hogy igaz, amit állítok. Állítom, hogy apát nem én öltem meg, nem is halott, az a lány vitte el, Chloe. "Segítség! Én nem őrültem meg, higgyenek nekem" - ezt kiabáltam napokig, és tudom, hogy igazam van, de senki sem hall, és úgysem hisznek nekem. Hiányzik, ahogy anya reggelente behozza nekem a rántottát, de én még alszom, ezért óvatosan megsimogatja a hajam, és így szól: "Yvett Green kisasszony! Itt a rántotta, és a bacon. Én hangosan felnevetek, mert rímel, és rém ciki, de nem hallja senki.

Itt szorongatom apukám jegyzeteit, aki eltűnt, Chloe-ró, aki magával vitte. Nagyon vastag naplóba jegyzetelt a lányról. Kész regényt írt róla. Ő nagyon különleges tini, furcsa rendellenességekkel, amik nem feltétlenül misztikusak, de nem is normálisak. Az utolsó laphoz érve megtorpanok. "Tényleg tudni akarom, hogy mi van ott?" - töprengek. A válaszom igen, ezt tudni akarom... tudnom kell. Az utolsó szavakat olvasva könny gördült le az arcomon. Nem-nem, egyáltalán nem szomorúság-könny, ez annál erősebb, ez bosszúkönny. Nem tudom letörölni az arcom, le kell törölni.

Nem érem el a könnyeimet, a láncok nem hagyják. "Márpedig én erősebb vagyok a láncoknál" - sóhajtom. Erőt veszek magamon, a szemem azt hiszem eres, és vörös az erőlködéstől, de nem adom fel. Nagyon fáj a kezem, a lánc szinte szétrobban, és mint a lassított felvételekben youtube-on, ezer darabra hullik szét. Letörlöm könnyes szemem, és felkiáltok: Chloe Maloon, megtalállak, és megöllek, mert ez a vértócsa itt miattad van, és a könnyeim is.



2013. márc. 6. 12:53
 1/3 A kérdező kommentje:
A szóismétlést ne nézzétek, mert azt észrevettem, és átírtam.
2013. márc. 6. 12:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyáááám!! :)

Szerintem nagyon jóó... Én szívesen olvasnám a folytatását... Abba ne hagyd... Én kíváncsi vagyok rá!!!

Hajrá!!!! Csak így tovább!!!!

XD...<3 <3

2013. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elküldhetem a blog címét priviben, ahova felkerül? Már mindjárt kész az első rész :)
2013. márc. 6. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!