Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel toltsem el a szabdidom?...

Mivel toltsem el a szabdidom? Hogyan szerezhetnek uj baratokat? Nincs valami otletetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mas is unja-e a hetvegeket es vakaciokat. En legtobbszor hetvegen csak unatkozok. Nincs mit csinaljak azon kivul hogy tanulok. Alig van nehany baratnom. Ok vagy ingaznak a suliba ( nem ott laknak ahol en), vagy legtobbszor nem ernek ra. Szeretem a termeszetet, de nincs hogy menjek pl. az erdobe mert anum egyedul nem enged. Bulizni nem nagyon szoktam eljarni, csak osztalybulikra vagy sulibulikra. Gondolom az lesz a legtob valasz, hogy keressek valami hobbit, de mit? Kiemelkedoen semmibol sem vagyok jo. Rajzolni, enekelni csak atlagosan tudok, tancbol es sprotokbol szuletett anti-talent.Utalom, hogy majdnem mindig egyedul toltom a hetvegemet es legtobbszor unatkozok.

2013. márc. 9. 17:51
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Ezzel én is így vagyok.A városban ahol élsz biztos van olyan hely ahová be lehet ülni,vagy szabadtér,park.

2013. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia. :) hol laksz és hány éves vagy?:?)
2013. márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolso: Erdelyben lakok, Feher megyeben es 14 eves vagyok, bar nem gondolnam, hogy valamelyik gyik valaszolo kozel lakik hozzam. :D Amugy mert kerded?
2013. márc. 11. 17:08
 4/7 anonim válasza:
találkozni. sajnos én Budapesten lakom, másképp szívesen találkoztam, én is ilyen helyzetben vagyok ,mint Te. De egyébként nyáron sokat vagyok erdélyben. Marosvásárhelyi születésű vagyok :)
2013. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolso: Hat eleg messze lakunk egymashoz, bar en Marosvasarhelyhez sem lakom kozel. Ha valakinek van kedve ismerkedni nyugodtan irjon uzenetet. :)
2013. márc. 12. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik varosban laksz?
2013. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyenyeden, de ez nem tartozik a kerdeshez.
2013. máj. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!