Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A legjobb barátnőm otthagyott...

A legjobb barátnőm otthagyott és most egyedül érzem magam. Hogyan szerezhetnék barátokat? 14/L

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 16:15
 1/2 anonim válasza:
91%
Őszintén? Bárhol! Én is voltam ilyen helyzetben, de el kell fogadni, hogy az életünkbe az emberek jönnek és mennek. Én is egyedül éreztem magam, de aztán 2011 nyarán minden megváltozott. Akkor eldöntöttem, hogy többé nem akarok egyedül lenni és barátokat keresek. Szóval jelentkeztem egy nyári modelltáborba. Itt rengeteg embert ismertem meg, akikkel máig tartom a kapcsolatot és akikkel most is egy csapat vagyunk. Itt ismertem meg a legjobb barátnőmet is. Aztán azon a nyáron mentünk a Balatonra, ahol szintén új barátságra tettem szert. Tudod, ezzel csak azt szeretném mondani, hogy számtalan lehetőséged van barátkozni, akár táborban, akár egy nyaralás során, akár az iskolában, sőt, még az interneten is. Tudom, hogy nehéz, de ha rászánod magad, és odamész beszélgetni, csodálatos embereket ismerhetsz meg! :)
2013. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ismerem az érzést. Engem a VOLT legjobb barátnőm elárult, meg kibeszélt a hátam mögött. Nagyon rossz érzés volt és én is egyedül éreztem magam. Aztán rá 2 évre beszélgetni kezdtem egy lánnyal, akit most már nevezhetek barátomnak, de nem a legjobbnak. Még van 2 másik is, de úgy érzem mind a 3 kihasznál, én meg nem akarok bunkó lenni, de egyszerűen nem hagy nyugodni, hogy én tényleg barátként tekintek rájuk, őnekik meg szerintem semmit sem jelentek, csak akitől mindent kérhetnek. Én hülye meg is teszem.

Sajnos nem igen tudok tanácsot adni, neten szerintem nem tanácsos ismerkedni, bármennyire is bejött másoknak. Az iskoládban csak van néhány ember, akivel szívesen összebarátkoznál...

Mindenestre várj a csodára!

2013. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!